Nowości HUBLOT. Precyzyjne mechanizmy zamknięte w złocie i tytanie

Zegarki HUBLOT to nie tylko mierniki czasu. Każdy detal czasomierza opowiada historię mistrzowskiego rzemiosła i nieustannej innowacji. Dzięki najbardziej popularnym kolekcjom marki, takim jak The Big Bang, Classic Fusion i Spirit of Big Bang, manufaktura zdobywa uznanie zarówno koneserów, jak i osób rozpoczynających dopiero swoją zegarkową przygodę.

Nowości HUBLOT. Precyzyjne mechanizmy zamknięte w złocie i tytanie

Tegoroczne ekscytujące nowości szwajcarska marka HUBLOT zaprezentowała podczas targów Watches and Wonders 2024. Zdjęcie: materiały prasowe

Kolekcja Big Bang wyróżnia się odważnym designem i wykorzystaniem unikalnych materiałów, Classic Fusion łączy w sobie klasyczną elegancję z nowoczesnymi akcentami, a Spirit of Big Bang oferuje wyjątkowe kształty kopert.

zegarki hublot

Zdjęcie: materiały prasowe

Jedną z najbardziej znanych i cenionych kolekcji HUBLOT jest The Big Bang. Zegarki z tej serii zaprezentowane w 2005 roku łączą nowoczesne materiały, takie jak ceramika, tytan czy włókno węglowe z tradycyjnym szwajcarskim rzemiosłem. Charakterystyczne dla tych modeli HUBLOT są również zaawansowane mechanizmy i ciekawe wzornictwo o sportowym charakterze.

Kolekcja Classic Fusion to z kolei hołd szwajcarskiej manufaktury dla tradycji. Zegarki te są bardziej stonowane i eleganckie, jednak nadal do ich produkcji manufaktura wykorzystuje innowacyjne materiały.

Kolekcja Spirit of Big Bang wyróżnia się beczkowatym kształtem koperty o interesującym industrialnym designie. Tarczę typu skeleton okala koperta ze szczotkowanego i polerowanego tytanu oraz ceramiczny bezel, które wraz z gumowym paskiem podkreślają nowoczesny i nietuzinkowy styl tego modelu.

zegarki hublot

Zdjęcie: materiały prasowe

Podczas tegorocznych targów Watches and Wonders HUBLOT zaprezentował ekscytujące nowości. Tu też zobaczymy unikalne połączenie materiałów, które nadaje im niepowtarzalny charakter. Marka po raz kolejny potwierdza, że HUBLOT to więcej niż zegarek – to opowieść o doskonałości zegarmistrzów, zapisana w szlachetnych metalach i unikatowym designie.

Zegarki HUBLOT dostępne są w salonach W.KRUK w Westfield Mokotów i Plac Trzech Krzyży w Warszawie oraz Stary Browar w Poznaniu i na wkruk.pl

zegarki hublot

Zdjęcie: materiały prasowe

zegarki hublot

Zdjęcie: materiały prasowe

Zobacz także:

 


Czytaj więcej