Felicita znaczy szczęście. BALAGAN i W.KRUK przedstawiają autorską kolekcję biżuterii

Czym jest szczęście? Każdy ma swoją definicję szczęścia. Dla BALAGAN i W.KRUK to radość życia, chwile tętniące ciepłem, zabawą i przyjemnością, spędzane z przyjaciółmi, rodziną, bliskimi, przeżywane wspólnie i ogrzewające siłą wspomnień. W języku włoskim felicita oznacza szczęście, dlatego pierwsza wspólna kolekcja BALAGAN i W.KRUK jednomyślnie została tak nazwana.

Felicita znaczy szczęście. BALAGAN i W.KRUK przedstawiają autorską kolekcję biżuterii

Kolekcja biżuterii Felicita to efekt autorskiej współpracy dwóch polskich marek: BALAGAN i W.KRUK. Zdjęcie: materiały prasowe

Kolekcja Felicita to pierwsza współpraca BALAGAN i W.KRUK – polskich marek, które w tworzeniu podkreślają rolę prawdziwego rzemiosła, dbałość o detale i najwyższą jakość wykonania.

Dla obu marek ważne są emocje towarzyszące relacjom pomiędzy ludźmi i codziennym, pięknym chwilom w ich życiu, które zostały oddane w najnowszym projekcie biżuteryjnym. Kolekcja odzwierciedla synergię branży modowej i jubilerskiej. Została zaprojektowana przez zespół kreatywny BALAGAN oraz stworzona w manufakturze W.KRUK.

kolczyki kruk

Kolczyki z nowej kolekcji Felicita, BALAGAN x W.KRUK, srebro, cena: 499 zł. Zdjęcie: materiał prasowy

Kolekcja Felicita

Kolekcja Felicita składa się z: kolczyków, nausznic, pierścionków, naszyjnika i bransoletki. Felicita łączy w sobie rodowane oraz złocone 18-karatowym złotem elementy biżuteryjne, wykonane ze srebra próby 925, oparte na popularnych formach, takich jak łańcuszek z ogniw o masywnym splocie i klasyczna kulka.

Dwa modele nausznic zaprojektowano do włożenia wyżej na małżowinie, bez przekłuwania uszu. Z kolei wśród propozycji kolczyków znajdują się asymetryczne modele, zachęcające do noszenia na wiele sposobów. Widoczny w kolekcji, charakterystyczny motyw supełka, oprócz estetyki i funkcji zapięcia, jest przede wszystkim symbolem połączenia z ulubioną biżuterią.

kolekcja felicita kruk

Kolekcja Felicita, BALAGAN x W.KRUK. Zdjęcie: materiały prasowe

pierscionek kruk

Pierścionek z nowej kolekcji Felicita, BALAGAN x W.KRUK, srebro, cena: 499 zł. Zdjęcie: materiał prasowy

pierscionek kruka

Pierścionek z nowej kolekcji Felicita, BALAGAN x W.KRUK, srebro, cena: 699 zł. Zdjęcie: materiał prasowy

Kolekcja Felicita jest idealna zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, w różnym wieku i o różnych potrzebach. W ten sposób BALAGAN i W.KRUK podkreślają inkluzywny charakter kolekcji Felicita, która, w razie potrzeby, będzie zawsze blisko, świetnie uzupełniając inną, ulubioną biżuterię lub stając się głównym akcentem podkreślającym osobowość.

naszyjnik kruk

Naszyjnik z kolekcji Felicita, BALAGAN x W.KRUK, srebro, cena: 999 zł. Zdjęcie: materiały prasowe

Kolekcja biżuterii Felicita jest dostępna w sprzedaży online od 9 kwietnia, na stronach: balaganstudio.com/pl i wkruk.pl oraz od 17 kwietnia we wszystkich salonach BALAGAN i wybranych salonach W.KRUK.

bransoletka kruk

Bransoletka z kolekcji Felicita, BALAGAN x W.KRUK, srebro, cena: 699 zł. Zdjęcie: materiały prasowe

kolczyki kruk

Kolczyki z kolekcji Felicita, BALAGAN x W.KRUK, srebro, cena: 469 zł

nausznica kruk

Nausznica z nowej kolekcji Felicita, BALAGAN x W.KRUK, srebro, cena: 199 zł. Zdjęcie: materiał prasowy

 

Czytaj więcej