Nowoczesny design klasycznego wzoru TUDOR. Oto zegarek TUDOR Black Bay Ceramic

Charakterystyczne cechy zegarków TUDOR sprawiają, że marka jest rozpoznawalna i ceniona. Mimo że TUDOR czerpie inspirację z własnej historii, to klasycznym dobrze znanym modelom dodaje nowoczesnych akcentów i na nowo podbija serca miłośników zegarków. Poznajcie TUDOR Black Bay Ceramic - niezwykle elegancki, wyjątkowo solidny zegarek, będący symbolem technicznego know-how marki.

Nowoczesny design klasycznego wzoru TUDOR. Oto zegarek TUDOR Black Bay Ceramic

Jakość wykonania, innowacyjne funkcje i rozpoznawalny design - to cechy, które wyróżniają zegarki TUDOR. Zdjęcie: materiały prasowe

Zegarki TUDOR

Historia zegarków nurkowych TUDOR sięga 1954 roku. Wtedy też został zaprezentowany pierwszy wodoszczelny model marki. Dostępny cenowo, solidny, niezawodny i precyzyjny, reprezentował filozofię zegarka narzędziowego TUDOR. Od tego czasu TUDOR łączy elegancję z funkcjonalnością i jakością wykonania. Zegarki są odpowiednie zarówno do noszenia na co dzień, jak i na bardziej formalne okazje.

zegarek tudor

Zegarek TUDOR Black Bay Ceramic. Zdjęcie: materiały prasowe

Pomimo przywiązania do tradycji, TUDOR nie boi się wprowadzać innowacji. Dziś marka ponownie podbija serca miłośników czasomierzy swoim najnowszym modelem, będącym symbolem technicznego know-how marki.

Zegarek TUDOR Black Bay Ceramic

Wykonany z najwyższej jakości materiałów, wodoszczelny zegarek TUDOR Black Bay Ceramic wyróżnia się solidnością i trwałością. Ceramiczna 41-mm koperta nie tylko nadaje mu niepowtarzalnego wyglądu, ale także sprawia, że zegarek ten jest niezwykle odporny na uszkodzenia i zarysowania. Dzięki temu będzie on towarzyszył jego właścicielowi przez wiele lat.

zegarek tudor

Zegarek TUDOR Black Bay Ceramic. Zdjęcie: materiały prasowe

Design to połączenie klasycznego stylu z nowoczesnymi akcentami, które przyciągają wzrok i zachwycają subtelną elegancją. Czerń ceramicznej koperty monoblock doskonale kontrastuje z białymi indeksami i „śnieżynkowymi” wskazówkami - jednymi z najbardziej charakterystycznych dla zegarków nurkowych TUDOR.

zegarek tudor

Zegarek TUDOR Black Bay Ceramic. Zdjęcie: materiały prasowe

TUDOR Black Bay Ceramic, testowany i certyfikowany przez Szwajcarski Oficjalny Instytut Testów Chronometrów (COSC), wyposażony jest w mechanizm manufakturowy MT5602-1U, gwarantujący nie tylko dokładność wskazań, ale także niezawodność i długą żywotność. Black Bay Ceramic to doskonały przykład biegłości TUDOR w zakresie wysokich standardów w chronometrii i odporności na pola magnetyczne. Co ciekawe rezerwa chodu Kalibru Własnej Produkcji MT5602-1U pozwala jego użytkownikowi zdjąć zegarek w piątkowy wieczór i założyć go z powrotem w poniedziałek rano, bez konieczności nakręcania.

zegarek tudor

Zegarek TUDOR Black Bay Ceramic. Zdjęcie: materiały prasowe

Gdzie kupić zegarki TUDOR?

Zegarek TUDOR Black Bay Ceramic dostępny jest w ofercie W.KRUK – oficjalnego partnera TUDOR. Polska marka daje swoim klientom gwarancję najwyższej jakości, wspartą profesjonalnym serwisem i doradztwem specjalistów. Znajdziemy tu różne stylowe zegarki dla kobiet i mężczyzn, jak i bestsellerowy Black Bay.


Czytaj więcej