Potrawy jak z najlepszych restauracji od teraz łatwiej przygotujesz w domu

Proste gotowanie wykwintnych potraw? Teraz to możliwe. Firma ASKO stworzyła świat inspiracji, w którym zarówno początkujący, jak i doświadczeni szefowie kuchni przygotują doskonałe potrawy. Celsius°Cooking™ to nowa seria, która zapewnia precyzyjną kontrolę nad temperaturą i czasem.

Potrawy jak z najlepszych restauracji od teraz łatwiej przygotujesz w domu

Celsius°Cooking™ to nowa seria produktów ASKO, która wprowadza gotowanie na zaawansowany technologicznie poziom. Skorzystają z niej zarówno profesjonalni kucharzy, jak i amatorzy gotowania. Zdjęcie: materiały ASKO

W innowacyjnym systemie Celsius°Cooking™ ASKO łączy inteligentne rozwiązania technologiczne z przepisami krok po kroku i najwyższej jakości technologią indukcyjną.

System wyposażony jest w jedną z płyt indukcyjnych ASKO Premium lub płytę ASKO Elevate ze zintegrowanym wentylatorem wyciągowym. System zawiera również sondę Celsius°Cooking™ w standardzie, a inteligentne naczynia Celsius°Cooking™ Chef`sPot i Celsius°Cooking™ Frying Pan są dostępne jako akcesoria.

Płyta, patelnia, garnek i sonda łączą się ze sobą za pomocą Bluetooth, aby zapewniać odpowiednią temperaturę i ciepło we właściwym czasie.

Dostępna jest również strona internetowa Celsius°Cooking™, na której można znaleźć dużą bazę inspirujących przepisów, stworzonych specjalnie z myślą o gotowaniu w precyzyjnie określonej temperaturze. Przepisy mają formę krótkich filmów, które prowadzą domowych kucharzy przez każdy etap procesu gotowania.

Design z najlepszą technologią

Podobnie jak wszystkie urządzenia ASKO, płyty łączą ponadczasowy design z najlepszą technologią. Płyty wykorzystują najnowszą, wysokowydajną technologię indukcyjną, intuicyjny interfejs, który daje użytkownikowi bezpośrednią kontrolę nad każdym aspektem ich działania, a także kilka inteligentnych funkcji.

Na przykład: podczas korzystania z bardzo dużych garnków i patelni funkcja AutoBridge™ rozszerza obszar gotowania indukcyjnego w wyznaczonych strefach, aby stworzyć odpowiednią ilość miejsca. 

asko

Innowacyjny system Celsius°Cooking™ ASKO. Zdjęcie: materiały prasowe ASKO

Okap Celsius°Cooking™ ma inteligentną funkcję Hob to Hood. Obejmuje ona cztery ustawienia pracy okapu. Oprócz sterowania ręcznego, Hob to Hood ma funkcję Synchro start, który automatycznie aktywuje oświetlenie i wentylację po włączeniu płyty. Następnie jest funkcja Synchro Control, która "odczytuje", co dzieje się na płycie i dostosowuje jej wydajność do potrzeb. Po zakończeniu gotowania funkcja Synchro Stop automatycznie wyłącza oświetlenie, a po odpowiednim czasie także wentylację.

W interfejsie płyty znajduje się również szereg stylowych i intuicyjnych suwaków Easy Dial 2.0 – po jednym na strefę. Okrągły suwak na wyświetlaczach dotykowych płyty pokazuje poziom ciepła, zarówno graficznie, jak i numerycznie. Suwak pełni podwójną funkcję i pozwala na intuicyjne ustawienie poziomu mocy lub ustawić dokładną temperaturę naczyń ASKO Celsius°Cooking™.

Urządzenia Celsius°Cooking™ są dostępne w różnych rozmiarach, aby każdy mógł wybrać odpowiednią dla siebie liczbę stref gotowania.

ASKO zaprojektowało płyty kuchenne w dwóch kolorach: czarnym matowym i błyszczącym.

Urządzenia ASKO Celsius°Cooking™ dostępne są na polskim rynku od 2024 roku.


Czytaj więcej