Slow Space by PUMA od samego początku zrzesza grono najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Zaczynając od twórczyni całej idei, joginki oraz założycielki platformy Slow Living Poland, Aleksandry Kwiatkowskiej. Projekt zapoczątkowany w stolicy w 2022 roku, odwiedził po drodze trzy inne miasta - Kraków, Wrocław, Gdańsk a jesienią ponownie wróci do Warszawy.
Slow Space by PUMA kiedy
Jesienna odsłona Slow Space by PUMA odbędzie się między 16 września a 12 października w Warszawie, skupiając się na tematach związanych z szeroko pojętym hasłem: kondycja.
Zajęcia odbywać się będą 6 dni w tygodniu z podziałem na treningi – jogowe, pilatesowe oraz movement, konsultacje indywidualne z klasycznej medycyny chińskiej oraz osteopatii, a także warsztaty – psychologiczne, neuro-biologiczne, medytacyjne i filozoficzne.
Slow Space by PUMA gdzie
Do partnerów eventu dołączył Answear, który udostępnił przestrzeń sąsiadującą ze swoim Concept Store w Fabryce Norblina – to właśnie tam spotkają się uczestnicy!
Co się będzie działo podczas Slow Space by PUMA
Jesienią uwaga odbiorców Slow Space by PUMA zostanie skierowana na tematy związane z kondycją. Jest to obszar bardzo szeroki, który poruszyć można nie tylko z perspektywy ciała, ale także naszej psychiki czy otaczającej nas kultury.
Twórczyni całej idei, joginka oraz założycielka platformy Slow Living Poland, Aleksandra Kwiatkowska ugości uczestników podczas zajęć jogowych. O swoje ciało zadbać będzie można również podczas spotkań z: Kornelią Samantą - Składzień (pilates), Dominiką Orłowską (joga, animal flow), Pauliną Radziszewską (joga nidra) oraz Kubą Odziobą odpowiedzialnym za treningi z mobilności w nurcie „movement”.
Obszary związane z psychiką, umysłem i filozofią zaopiekują: Marta Niedźwiecka (psycholożka & sex coach), dr Joanna Wojsiat (neuro-biolożka) i Tomek Stawiszyński (filozof). Z kolei tematy natury zdrowotnej skonsultować będzie można podczas spotkań indywidualnych z ekspertką od klasycznej medycyny chińskiej, Kasią Lazar oraz osteopatą, Marcinem Bebelskim.
Warsztat dedykowany nadmiarowi bodźców, poprowadzi dr Joanna Jurga, a zakończy się on medytacja z Martinem Petrusem.
Slow Space by PUMA rejestracja
Na odbiorców czeka dużo, dużo więcej. Z planem zapoznać można się za pośrednictwem strony internetowej wydarzenia: www.slowspacebypuma.com, a od 6 września dokonać zapisów na wybrane zajęcia.
Jeden zapis równa się symboliczne 30 zł w przypadku treningów i konsultacji oraz 50 zł – warsztatów. Dochód z całego miesiąca funkcjonowania przestrzeni zostanie przekazany na Fundację „Cześć Ciało”, której misją jest wspieranie nastolatków poprzez edukację i promowanie pozytywnego podejścia do siebie i swojego ciała. Liczba miejsc jest ograniczona.
Eksperci Slow Space by PUMA. Zdjęcie: materiały prasowe