Rejsy piękności Diora, czyli najmodniejszy statek na świecie wypływa na szerokie wody

Ekskluzywny rejs połączony ze spa? To pomysł luksusowej marki Dior, która z okazji zbliżających się Igrzysk Olimpijskich w Paryżu, na statku pływającym po wodach Sekwany oferuje pięć unikalnych pakietów wellness.

Autor Alessandra Pellegrino

Rejsy piękności Diora, czyli najmodniejszy statek na świecie wypływa na szerokie wody

Dior Spa Cruise. Zdjęcie: dzięki uprzejmości marki Dior

Dior Spa Cruise, czyli luksusowy rejs po wodach Sekwany

Dior Spa Cruise. Zdjęcie: dzięki uprzejmości Dior

Dior Spa Cruise jest organizowany już trzeci rok z rzędu. Tym razem, z okazji zbliżających się Igrzysk Olimpijskich w Paryżu, luksusowy jacht Stunning Excellence będzie pływał po Sekwanie przez dwa tygodnie, od 30 lipca do 11 sierpnia.

Spa na pokładzie

Na pokładzie luksusowego statku, który cumuje w porcie nieopodal Wyspy Św. Ludwika, na gości będzie czekać prawdziwe spa z programem holistycznych zabiegów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Oprócz rytuałów Dior, pojawią się też zajęcia sportowe ze specjalistami od jogi i pilatesu - program stworzony specjalnie z myślą aby podkreślić sportowego ducha Igrzysk Olimpijskich, które odbędą się od 26 lipca od 12 sierpnia w Paryżu. Każdy rejs będzie unikalną okazją do oderwania się od świata (i lądu), unosząc się na wodzie, podziwiając z jachtu piękno Paryża i wygodnie leżąc na leżaku (oczywiście z logo Diora).

Na pokładzie jachtu marki Dior. Zdjęcie: dzięki uprzejmości Dior

Kuracje inspirowane światem sportu

Dla uczestników rejsu, Dior przygotował nowoczesne kuracje inspirowane światem sportu. Wśród nich znajduje się ekskluzywny zabieg modelujący Dior Sculpt Therapy, innowacyjny Dior Muscle Therapy, czyli rytuał inspirowany programami odnowy zawodników, a także masaże relaksacyjne D-Tissue i uspakajające Constellation.

Wnętrze jachtu marki Dior. Zdjęcie: dzięki uprzejmości Dior

Piękno wewnątrz i na zewnątrz

Jacht Diora jest magiczny. W całości udekorowany kultowym wzorem Toile De Jouy w odcieniach niebieskiego i beżu, sprzyja relaksowi. Pod pokładem znajduje się pokryta ciepłym drewnem sala z kosmetykami i perfumami. Korytarzem dochodzimy natomiast do czterech eleganckich kabin oraz prywatnej kabiny z salonikiem. Ta podróż to niezwykłe doświadczenie piękna, nie tylko dzięki regenerującym zabiegom oferowanym przez spa, ale również dzięki zabytkom, które można podziwiać bezpośrednio z jachtu.

Na górnym pokładzie o powierzchni 120 m2, goście mogą relaksować się nad basenem, opalać na leżakach lub chronić przed słońcem pod sygnowanymi logiem marki parasolami. Mogą również podziwiać uroki Paryża: podróż rozpoczyna się z portu Henri IV, ciągnie wzdłuż Biblioteki Narodowej Francji, Katedry Notre-Dame, Luwru, Wieży Eiffla i wielu innych ikonicznych budynków miasta.

Minimalistyczne korytarze jachtu. Zdjęcie: dzięki uprzejmości Dior

Pakiet Spa

Czy jedna podróż wystarczy, żeby się zregenerować? Tego nie wiemy, ale z pewnością wyjdziecie z niej bardziej zrelaksowani, wypoczęci i piękniejsi. To wyjątkowy czas spędzony na Sekwanie, letnia przerwa - modna i niezapomniana.

Wnętrze spa. Zdjęcie: dzięki uprzejmości Dior

 

Materiał oryginalnie ukazał się w AD IT

Zobacz też:

Czytaj więcej