Nowa ikona Dior

Obecny styl życia to nieustanne balansowanie pomiędzy osiąganiem sukcesów zawodowych a dbaniem o własny dobrostan i relacje społeczne. Rośnie świadomość zdrowego stylu życia, opartego na regularnej aktywności fizycznej i zrównoważonej diecie. Wpływa to pozytywnie na nasze ciało, ale i nasza skóra czerpie z tego korzyści. Aby zmaksymalizować korzystne efekty z pomocą spieszy marka Dior.

Nowy niezbędny produkt na codzień HYALUSHOT. Zdjęcie: materiały prasowe

Koncentrat składników aktywnych

Dior prezentuje Dior Capture Totale Hyalushot, pierwszą intensywną terapię natychmiast i trwale zmieniającą wygląd skóry.

Nowy produkt to opatentowany kompleks dwóch kwasów hialuronowych o stężeniu odpowiadającym 3 profesjonalnym zastrzykom. Wypełnia zmarszczki, wzmacnia barierę ochronną skóry i zatrzymuje w niej wodę. Zawiera też ekstrakt z longozy o właściwościach regeneracyjnych.

Hyalushot - nowa gwiazda kolekcji Capture Totale - w połączeniu z serum Capture Totale zapewnia dwukrotnie gładszą i młodszą cerę w ciągu miesiąca. Można go nakładać na makijaż, bez obawy o roztarcie podkładu.

Warto podkreślić, że Hyalushot składa się w 97% ze składników naturalnego pochodzenia. I nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zauważyli poręcznego i ślicznego srebrnego opakowania.

dior hyalushot

Nowa ikona kolekcji Capture Totale Dior. Zdjęcie: materiały prasowe

 

Czytaj więcej